Dekorační nátěry a omítky interiéru

Finální povrchová úprava na báze akrylové živice, která vytváří specifické dekorativní efekty. Je určený pro realizaci různorodých efektů – poloprůhledný, zářivý odstín třpytivý, perleťový, a to nejen na omítkovém podkladu, ale také na sádrokartonu, či dřevě. Množství a rozmanitost efektů závisí od kreativity v kombinaci barev podkladu a vrchního nátěru,  od použité techniky, použitého nářadí a také šikovnosti pracovníka, který nátěr vykonává.

Povrchová úprava stěn v exteriéry obohacená o lesklé krystaly, které dotvářejí imitaci žuly jako přírodního kamene, charakterizovaného miniaturními kousky slídy na povrchu řezu. Na báze akryl-silosanové živice, vytváří ochrannou vrstvu vybavenou vysokou vodoodpudivostí a dobrou paropropustností. Vytváří vrstvu odolnou vůči měchům, lišejníkům, plísním a znečištujícim vlyvům prostředí. Pro své charakteristiky je ACRISYL DECORA vhodný i jako povrchová úprava pro zateplovací systém.

Finální dekorativní nátěr určený pro interiéry na báze akrylového kopolymeru. Je charakterizován duhovým efektem, který se mění v závislosti od dopadu světla.

Vytříbený finální nátěr na základě akrylové živice určený pro interiéry. Zanechává elegantní, sametový efekt, bohatý na stínování a měkký na dotek. Dokáže uspokojit i náročnější požadavky vzhledem na kombinaci fantazie a použité techniky zpracování.

Svého druhu jedinečná dekorativní závěrečná úprava pro interiéry s extrémně jednoduchým použitím. Mimořádně pastozní konzistencie, spojená s vynikající roztěratelností, nabízí možnost mimořádně snadného a rychlého dekorativního zásahu i na málo jednotných podkladech.
Její textura má charakteristický krystalický a perleťový vzhled vytvářený zhluky minerálních částic. Stříbrný základ umožňuje mnohé barevné varianty, od teplých tónů klasičtějších závěrečných úprav po tmavší tóny současných kombinací. Jednotlivé dekorativní efekty, v závislosti od aplikační techniky, umožňují osobní přispôsobení každého prostředí. CAVENIER je bez formaldehydu a přidaných změkčovadel.

Dekorativní úprava pro interiér i exteriér s efektem cementu, která umožňuje dosáhnout povrchy s výrazným charakterem pevnosti. Metody použití umožňují dosáhnout efekty od minimalistické uniformnosti po delikátně zastaraný vzhled.

Vícevrstvý dekorativní systém na bázi přírodních minerálních a organických produktů, určený pro horizontální i vertikální plochy moderní architektury. Je to systém, který umožňuje vytvářet dekorativní povrchy dle požadavků současné moderní architektury tak, aby definovaly tendence interiérového dizajnu v soukromém nebo komerčním prostředí, také na podlahové vytápění.

Produkt vytvořený na styrenově-akrylátovém kopolymeru. Úprava stěn tímto dekoračním nátěrem připomíná sofistikovanou jedinečnou atmosféru renesančních paláců. Jednoduchost aplikace a široká škála barevných odstínů umožňuje vnášet tuto jedinečnou atmosféru do domů, kanceláří a komerčních prostorů.

Vytváří exkluzivní lesklý povrch. Akrylový nátěr je sice extrémně jednoduchý na nanášení, ale vždy zaručuje optimální výsledek lahodný na pohled i na omak. Je ideální nejen na úpravu stěn, ale můžete ním oživit i různé vaše předměty ze dřeva či plastu, a tím jim dodat osobitý vzhled.

Podkladový tmel vytvořený speciálně pro dekorativní zpracování povrchů interiérového prostředí. Snadno se používá, dá se aplikovat pomocí různých technických postutpů a s různým pracovním nářadím, umožňuje nejrůznější estetické efekty ve dvou i třech dimenzích. Díky struktuře výrobku FORMA je možné vytvářet, v závislosti na zvolené technice použití, hodnotné a originální dekorativní prvky. FORMA je skvělým základem pro vytváření nejrůznějších dekorativních propojení se všemi dekorativními finálními úpravami. 

Dekorativní štuková omítka pro vnitřní zdi vytvořená na minerální báze. Správná aplikace umožňuje důvěrně imitovat klasicistické dekorace interiérů. Variabilní škála finálních vizuálních efektů je závislá od způsobu aplikace a zručnosti dekoratéra. GRASSELLO DI CALCE je zvlášť vhodné na restaurátorské práce v budovách s historickou resp. uměleckou hodnotou, ale i jako netradiční dekorace moderních prostor. Navzdory tomu, že při aplikaci vytváří GRASSELLO DI CALCE nadstandardní vrstvu, je charakteristické vynikající prodyšností.

Závěrečný dekorativní nátěr určený k ošetření a dekoraci různorodých povrchů současné architektury. Nátěr GRIMANI se vyznačuje přilnavostí a vysokou pružností použití, může být aplikován nejen na obvyklé stěny domácností, ale i na nábytkové doplňky, stínítka, poličky, rámy a drobné kusy nábytku, které se promění v díla patřící do kategorie módního designu. Tyto povrchy tak znovu ožíjí díky elegantní textuře spojené se zjemňujícím odrazovým efektem, který přechází z pololesklého odstínu k zářícímu v závislosti od dopadajícího světla.
GRIMANI při použití umožňuje velmi snadno uskutečňovat řadu estetických efektů. GRIMANI má mimořádně nízký obsah těkavých látek a neobsahuje vůbec formaldehyd a přidané plastifikátory, proto je určen speciálně na nátěr interiérů, ve kterých není potom třeba dlouho větrat před zobytněním.

Dekorativní transparentní závěrečná úprava. Tvoří povrchy se zvláštní, mírně drsnou texturou, která je příjemná na dotek a obohacená o krystaly s vícebarevnými odlesky. Extrémně jednoduché, snadné a rychlé použití umožňuje vytvářet dekorace s maximální jednoduchostí. Vytváří různé dekorativní efekty a řemeslníkovi poskytuje nekonečné kreativní podněty na zhodnocení klasických anebo moderních prostorů, podle podkladového produktu vybraného z: Bravocasa, Unimarc nástěnný matný email, Rilievo, Marcopolo, Cadoro, s požadovaným odstínem. LUNANUOVA je bez formaldehydu a přidaných změkčovadel. Dostupný v odstínu: stříbrná a zlatá.

Interiérový nátěr s kovovým efektem. Hrubý povrch, který zanechává, vytváří v spolupráci se světlem nápadný zářiví odlesk Jeho aplikace je jednoduchá a relativně rychlá. Výsledný efekt záleží především od použité fantazie a techniky dekoratéra.

Dekorativní interiérový nátěr schopný vytvářet okouzlující povrch s mimořádným efektem metalického odlesku. Dodá vašim prostorům, klasickým i moderním, příjemný a zároveň podmanivý vzhled.

Dekorativní interiérový nátěr, který na stěnách vytváří vrstvu připomínající písek. Na dotek se vyznačuje příjemnou, lehkou drsností, má matný a stínovaný vzhled, který dodá hodnotu jakémukoliv prostředí, klasickému i modernímu.

Dekorativní omítka pro vnitřní a vnější zdi založená na minerální báze. Správná aplikace umožňuje dosáhnout finální efekt velmi podobný tradičnímu travertinu. Aplikovaný povrch vždy variuje a je charakteristický stínováním a barevnými efekty, které závisí od zručnosti dekoratéra. MARMO ANTICO je zvlášť vhodné na restaurátorské práce na budovách s historickou resp. uměleckou hodnotou, ale i jako netradiční dekorace moderních prostor. I vzhledem k tomu, že při aplikaci vytváří MARMO ANTICO nadstandardní vrstvu, je charakteristické vynikající průdyšností a odolností vůči atmosférickým vlivům.

Dekorativní omítka pro vnitřní a vnější stěny na minerální báze. Správná aplikace umožňuje dosáhnout finální efekt podobný antickým omítkám na benátských budovách. Variabilní škála finálních vizuálních efektů je závislá od způsobu aplikace a zručnosti dekoratéra. V zásadě nabízí 2 základní typy finální úpravy – hladkou s chromatickým efektem a plastickou. Materiál je velice dobře zpracovatelný a díky různé velikosti mramorové drtě nabízí vysokou variabilitu výsledné dekorace. MARMORINO CLASSICO je zvlášť vhodné na restaurátorské práce na budovách s historickou resp. uměleckou hodnotou, ale i jako netradiční dekorace moderní prostor. I navzdory tomu, že při aplikaci vzniká nadstandardní vrstva, charakterizuje se vynikající prodyšností a odolností vůči atmosférickým vlivům.

Závěrečná povrchová úprava, je průhledná. Díky tomu, že obsahuje mikro-krystaly vytváří efekt jemného vícebarevného odstínu. Estetická rozmanitost závisí od zvoleného barevného odstínu podkladu. Jako dekorativní základ jsou určené produkty Marcopolo, Cadoro, Bravocasa, Unimarc smalto murale opaco, Rilievo… v požadovaném odstínu. MY_ART neobsahuje formaldehyd a jiné přidané změkčovadla.

Nátěr na vodní báze určený na úpravu minerálních dekoračních barev na vápenném základě. Použitím Patiny získá povrch vysoký stupeň lesku. Je dostupná v různých odstínech, které v konečném efektu dodá následní dekorační prvek právě podle použitého odstínu. Snadno se nanáší, rychle schne, vhodný na ručné nebo mechanické leštění. Dodá povrchům lehký vodu-odpuzující povlak.

Dekorativní nátěr na stěny v interiéru, vytvořený na báze modifikovaných silikónových polymerů a zvláštních přísad. Je charakteristický výjimečným a vytříbeným barevným efektem zvýrazněným dopadem světla.

Dekorativní úprava interiérových stěn vytvářející nerovnoměrnou vrstvu s antickým, rustikálním vzhledem, určená k následnému zabarvení  jinými dekorativními materiály typu: VELATURE, PERLACEO, ABC RIFLESSI, CADORO, CADORO VELVET, DECORI CLASSICI, MARCOPOLO, MARCOPOLO SABLE’...

Vytváří metalizovanou dekorační patinu, která reprodukuje zoxidovaný vzhled typický pro povrchy zestárlé působením atmosférických vlivů. Jednoduchou aplikací je možné dosáhnout velmi rafinovaný a zároveň moderní výsledek.

Lesklá dekorativní omítka na vnitřní stěny. Vytváří jedinečný estetický efekt připomínající štukové omítky v starých benátských palácích. Variabilní škála finálních vizuálních efektů je závislá od způsobu aplikace a zručnosti dekoratéra.
STUCCO VENEZIANO je snadno aplikovatelné také na složitých architektonických prvcích jakými jsou sloupy a římsy. Je umyvatelné.

Ochranný prostředek na zdivo pro exteriéry a interiéry, na báze modifikovaných silikonových polymerů a zvláštních přísad, které poskytují produktu vynikající odpařovací schopnost, spolu se zvýšenou odpudivostí vody a vynikající odolností vůči vnějším agresivním činitelům přítomným v atmosféře.